Villa Dış Cephe Kaplamaları

Villaların daha görkemli ve güzel görünmesi için kaliteli bir dış cephe uygulaması ile taçlandırılması gerekir.

Villa dış cephe kaplamaları çok farklı çeşitlerde ve her villanın yapısına ve temasına göre değişkenlik gösterebilmektedir.Dış cephe uygulamaları arasında bulunan kültür taşı şu sıralar trend olan kaplama çeşididir. Bununla birlikte çok farklı taş ve panel uygulamaları da villanızın görünümünü büyük oranda değiştirebilir.Villa Dış Cephe Uygulamalarındaki Kalite ;Mimarlar tarafından villalara uygun bir villa dış cephe kaplaması yaptırılabilir. Bunun için yeni çözümlerden olan dış cephe panelleri de kaliteli çözüm olacaktır. Taş, cam, ahşap gibi her türlü malzeme ile villalarınız çok daha güzel görünebilir.

Villa Dış cephe tasarımları

Villa Dış cephe tasarımında aydınlatma, pencere söve seçimi, sütun payanda, kat ve saçak silmesi tasarımın başarısını etkileyecek öneme sahiptir. En güzel dış cephe projelerini polure.com’da sunan mimarlarımızın tüm projelerini inceleyebilir, profesyonel ekibimize projeler ile ilgili sorular sorabilir, dilerseniz evinizin ya da iş yerinizin dış cephe projesini tasarım ofisimizle görüşerek karar verebilirsiniz.

Poliüretan Villa Dış Cephe ürün Özellikleri

Poliüretan Ürün özelliklerine geçmeden önce poliüretan ürünlerimiz hakkında görsel olarak bilgi alabilirsiniz. Güncel paylaşımlarda bulunduğumuz Instagram hesabımızı @polyesdekor takip edebilirsiniz. Mümkün oldukça poliüretan ürünleri ve dış cephe söve modelleri paylaşmaktayız.
Poliüretan ürünler ayrıca izolasyon malzemesi özelliğine sahiptir ve dış cepheniz mantolamaya ihtiyaç duymaz. Kaba sıva üzerine de rahatlıkla uygulanabilir. Kısaca, villa dış cephe tasarımı ürünlerimiz sizlere, mantolama masraflarından tasarruf sağlar.

Poliüretan dekoratif ürünler yaklaşık 200 yıl ömre sahip olup, 180-200 dansite arası sertliğe sahiptir. Dayanıklı yapısı ve hafif olması sayesinde uygulama kolaylığı ve zaman tasarrufu sağlar. Tutuşmaya karşı yüksek dayanıklılığa sahip cephe tasarımları, ısı, ses ve su izole özelliği bulunmaktadır. Günümüzde üretilen en kaliteli ve kullanışlı villa dış cephe kaplama malzemesidir.