Ankara villa dış cephe

Ankara ilimizde retro mimari ile inşa edilen villa dış cephe dekorasyonunu klasik motifli poliüretan dekorasyon malzemeleri kullanarak dekore ettik.

Drone çekim villa Poliüretan Dekorasyon video izle

Villa girişi dekorasyonunda cumbanın altındaki kapıdan açılmış. Biz giriş kapısı üstündeki alana poliüretan seperatör panel uygulaması yapıldı. Çatısı sekizgen olarak kapatılan cumbaya minik bir kule görünümü verilmiş. Bu minik kulenin ön yüzüne poliüretan pilaster sütun, pilaster başlık ve poliüretan seperatör panel uygulaması yapıldı. Cumbanın yan tarafındaki alınlık bölümünü poliüretan göbek ve poliüretan aksesuar ile dekore ettik. Cumbanın diğer tarafındaki daha küçük diktörtgen alanı da uyumlu bir poliüretan aksesuar ile dekore ettik. Bir alt kattaki pencere üstlerinede yine alınlıkla benzerlik gösteren aksesuarlar kullandık. Çatı saçaklarında poliüretan söve ve poliüretan payanda uygulaması yapıldı.Villa yan cephenin dekorasyonunda kolon yüzeylerinde poliüretan pilaster sütunlar, sütun başlıkları ve dekoratif aksesuarlar kullanıldı.

Villa arka cephesindeki teras korkuluklarında da poliüretan dekorasyon ürünleri kullanıldı. Pencere kenarları çıta ve çıta köşeleri ile çerçeve içine alındı. Pencere arasındaki boş alan poliüretan seperator panel ile dekore edildi. Yine pencere aralarında saçak diplerinde payanda uygulandı. Son olarak pencerelerin başlangıç ve bitimlerinde pilaster sütun ve pilaster sütun başlığı uygulaması yapıldı.