Villa dış cephe dekorasyon

Polure marka Villa dış cephe dekorasyon ürünleri ile dekore edilmiş villa modellerine bir göz atın..

Villa dış cephe dekorasyonlarında Polure marka poliüretan malzemeden itinayla ürettiğimiz dekorluk ürünlerimiz Sütun modelleri başlıkları ve ayakları,dekoratif paneller seperatörler,süslemelik dekorlar,dekoratif tavan ve duvar çıtaları,payandalar, küpeşte badastroller,kat silmeleri,aplikler, nişler ve diğer süsleme çeşitlerimizle hizmet vermekteyiz.

Artık gündeminizden “villa dış cephe kaplama modelleri, villa dış cephe örnekleri, villa dış cephe modelleri, villa dış cephe, villa dış cephe tasarımları” gibi arfamalara bir son veriyoruz.

Poliüretan söve modelleri ile tasarlanmış villa tasarımları ve gerçek uygulama resimleri ile sizlere sunuyoruz.

Hayallerinizdeki villa tasarımına ulaşmak Polure ekibiyle çok kolay.

Villa Dış cephelerle ilgili kafamızda soru işareti oluşturan ve bir seçim yapmamızı gerektiren en önemli öge de tabii ki poliüretan dış cephe kaplama tarzıdır.

Bugün artık mimari teknolojilerin de gelişmesiyle, Villaların içlerinde daha konforlu bir yaşam sürebilmek için villa duvarları da çıplak bırakılmıyor ya da eskisi gibi yalnızca bir sıva ve boya ile kaplanmıyor.

Farklı villa dış cephe giydirme modelleri ile, farklı malzeme ve sistemlerle dış cephelere ek olarak monte edilen poliüretan kaplamalar uygulanıyor.

Poliüretan kaplamalar gelişen mimari teknolojinin de getirisiyle oldukça hafif oldukları için de villanın mimari yapısına bir zarar verecek bir ağırlık oluşturmuyorlar, Eski yapılarda poliüretan Villa dış cephe dekorasyon ürünlerini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Poliüretan Prekast villa dış cephe dekorasyon kaplaması olarak da bilinen poliüretan sert köpük türü dış cephe giydirme, oldukça üstün bir dayanıma sahip olan dekoratif bir uygulamadır.

Teknik olarak poliyol ve izosiyanat karışımı ile meydana gelen bu kaplama panelleri, mimari dünyasında son yıllarda kullanılmaya başlandı.

Her tür yapı malzemesine uygulanabilir bir kaplama türü olmasıyla giderek daha da yaygınlaşan bu dekoratif poliüretan kaplama giydirmeler, hem ısı, hem ses yalıtımını bir arada başarabilen bir uygulamadır.

Görünümü de oldukça modern ve kentli bir estetik yapıya sahiptir.