Tavan çıta ve kartonpiyer Süsleme ürünleri

Bir müşterimizin showroom tavanı için tasarlamış olduğu kartonpiyer ve çıta modelleri kullandığı tavan dekorundan bir kaç kare sizlerle paylaşıyor.

Ürünler sellozik altın sarı ile boyanmıştır. Altın saray tavan modelleri için web sayfamızdaki diğer çıta kartonpiyer göbek ve kubbe modelleri ile zevkinize bağlı olarak,farklı tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Polure marka poliüretan dekorasyon olarak,yeni  ve restore (tadilat) edilecek her türlü bina (villa ,düğün salonu,iş yeri,mağaza,kafeterya,rezidans,site) v.b yapıların iç ve dış cephe dekorasyonlarında rustik [ahşap görünümlü] ve poliüretan süsleme dekor ürünleriyle tecrübe ve birikimlerimizle size en iyi proje ve önerileri sunuyoruz.Dilerseniz Gebze’deki galerimizi ziyaret edin dilerseniz İLETİŞİM için e-mail Galerilerdeki resim ve iletişim sayfasından Telefon Whatsapp ve polure.com sağ Sohbet Butonundan bize ulaşın.Ürün fiyatlarımız hakkında bilgi edinmek için www.poliuretanfiyatlari.com ‘u ziyaret ediniz.Yer mekan fotoğraflarını gönderin size çizim çalışmalarla bilgi ve fiyat verelim.Hayallerinizi gerçekleştirmek için POLURE ile estetik güzel yapılar mutlu insanlar ..