Yeni bir rustik tasarım ile karşınızdayız,  ahşap görünümlü poliüretan mertek modelleri ile yapmış olduğumuz Butik Otel çalışmamız da  Özgün tasarımlar kullanmayı ön planda tuttuk.

Örnek butik oteller Poliüretan Kiriş modelleri iç mekanlarda kullanıldığı gibi dış cepheler için de uygundur.

Poliüretan Kiriş modelleri ahşap mertek lere göre daha kullanışlı ürünlerdir,  gerek uygulama esnasında gerekse uygulama sonrası ilerleyen zamanlarda bakım gerektirmemesi poliüretan kirişleri dış cephe tasarımlarında vazgeçilmez ürün haline getiriyor.

Ürün yüzeyi boyanabilir olduğu için ilerleyen zamanlarda sadece bir boya ile  cephe nizi i ilk günkü hale getirebilirsiniz. veya Farklı renkler ile kombinasyon yapabilirsiniz.

Sizin de aklınızda rustik bir daire veya rustik Butik Otel tasarımı yapmak gibi bir niyetiniz var ise Mimarlık Ofisi bizden çizim ve tasarım desteği alabilirsiniz.  Yapılan tasarımların tamamı poliüretan süsleme ürünleri ile yapılmaktadır tasarım sonrası ürün arama derdine son veriyoruz. tasarım bittikten sonra size ürünler ile ilgili bir fiyat listesi oluşturuyoruz.  onay vermeniz halinde hızlı bir şekilde üretip sizi hızlı bir teslimat yapmaktayız.

Web sayfamızdan diğer  dekoratif poliüretan ürünlerimize bakabilirsiniz.

Ahşap görünümlü poliüretan Kiriş modelleri ile yapının iç mekanında da Harikalar oluşturabilirsiniz.  daha detaylı bilgi için Lütfen bizi arayınız.