Poliüretan Söve modelleri

Poliüretan Söve modelleri , kısaca pencere ve kapı kenarlarına uygulanan poliüretan dekoratif profillere verilen ad olmanın yanısıra  halkımız arasında tüm dekoratif poliüretan bina süsleme elemanlarına (poliüretan kat silmesi, poliüretan saçak silmesi, poliüretan çatı silmesi, poliüretan denizlik profili, poliüretan köşe profili, poliüretan kolon, poliüretan sütun, poliüretan harpuşta, poliüretan payanda, poliüretan kilit taşı v.b.) verilen genel ad olarak da bilinmektedir.
Geçmişten günümüze birçok değişik malzemeden söve imalatı yapılmıştır. İnşaat sektöründe yapının özellik ve tasarımına göre en yaygın olarak rağbet gören ahşap söve, taş söve, mermer söve, beton söve (prekast), PVC söve, alçı söve olanları olmuştur, fakat poliüretan söve imalatı başladıktan sonra, getirdiği üstün özellikler sayesinde vazgeçilmez bir ürün olmayı haketmiştir. . Özellikle dünyada ve Türkiye’de ısı yalıtım sistemlerinin (mantolama sistemleri) gelişmesi bu sistemlerin ihtiyaçlarına daha iyi cevap verecek, bu sistemlerle mükemmel uyum gösterecek poliüretan söve elemanların ihtiyacını doğurmuştur.

Poliüretan Söve imalatı hk.

Poliüretan Söve Modelleri, Dekoratif poliüretan söveler. İsteğe göre her boyda ve ebatta poliüretan söve imalatı yapmaktayız. Pencere kenarı söve modelleri Poliüretan kapı kenarı pervaz söve imalatı yapmaktayız. Dekoratif kapı ve pencere söve taç modellerini oyma motifli ahşap oyma muadili poliüretan dış cephe süsleme ürünlerin imalatını yapmaktayız dış cephe dekor ve iç dekorasyonda kullanabileceğiniz poliüretan ürünlerin her boyda ve ebatta istediğiniz desen motif ve ebatlarda imalatını yapmaktayız. Poliüretan söve fiyatı ve poliüretan söve kataloğu ihtiyacınızı bizime iletişime geçerek temin edebilirsiniz.

Yeni tasarım çalışmalarımızda P2839 ürünümüz pencere ve kapılar için ideal bir taç modelidir. Taç bir poliüretan söve kesiti ile bütünleşmiş olarak tasarlanmıştır. poliüretan söve modelleri kategorimizde P2839 poliüretan pencere söve taç modelinin düz kesidi olan söve modelini bulabilirsiniz.

Otel dış cephe süsleme çalışmalarınız poliüretan dekoratif ürünleri pencere söve modelleri ve dekoratif poliüretan prekast dış cephe süsleme elemanları ile çok şık tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Otel restorasyon çalışmalarınızda ve otel proje çalışmalarınızda otel dış cephe tasarımları hakkında bizlerden destek isteyebilirsiniz. Yalnızca otel tasarımlarında değil düğün salonu villa, konak ve bina dış cephelerini poliüretan söve prekast dış cephe kaplama ürünleri ile enfes bir görünüme kavuşturun.

Mevcut tasarımlar dışında size özel tasarımlar yapmaktayız. Siz sadece hayalinizdeki tarzı bize anlatın gerisini bize bırakın. Yılların verdiği deneyim ve profesyonel ekibimiz ile sizlere en uygun çözümleri sunuyoruz. Daha fazla bilgi için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

poliüretan-söve-pencere-söve-tasarımları-pencere-taç-modelleri-giriç-taçları-motifleri-dekorati-süsleme-dış-cehpe-prekast-söve-kaplama-dekorati-oyma-motifli-köpük-ürünler