villa dış cephe giydirme

Poliüretan villa dış cephe giydirme süsleme tasarımları için poliüretan söve ürünleri çok iyi bir tercih olmaktadır. Poliüretan söve modelleri ile sadece yeni yapılar değil eski villa ve yalı cephe restorasyon çalışmaları için oldukça kullanışlı dekorasyon ürünleridir.

Bu çalışmamızda eski bir yapı üzerinde restorasyon çalışması yapılarak yapınıza level atlatabilirsiniz. Villanızı kobay olarak kullanmadan önce sizlere 3d tasarım yaparak villanızın en iyi görünüme hangi poliüretan söve ürünlerini kullanacağımızı belirliyoruz ve size bir kaç açıdan resim olarak sunuyoruz. Resim galerimizde binanın ilk hali tasarım çizim hali ve uygulama esnasından kareleri sizler ile paylaşıyoruz.Amacımız sizleri hiç bir zaman belirli bir kalıp içinde tutmak değil poliüretan söve ürün yelpazemizde olmayan özel tasarımlar yaparak villanızı özgün bir tasarımda yapmaktayız.

Polure marka poliüretan dekorasyon olarak,yeni  ve restore (tadilat) edilecek her türlü bina (villa ,düğün salonu,iş yeri,mağaza,kafeterya,rezidans,site) v.b yapıların iç ve dış cephe dekorasyonlarında rustik [ahşap görünümlü] ve poliüretan süsleme dekor ürünleriyle tecrübe ve birikimlerimizle size en iyi proje ve önerileri sunuyoruz.Dilerseniz Gebze’deki galerimizi ziyaret edin dilerseniz İLETİŞİM için e-mail Galerilerdeki resim ve iletişim sayfasından Telefon Whatsapp ve polure.com sağ Sohbet Butonundan bize ulaşın.Ürün fiyatlarımız hakkında bilgi edinmek için www.poliuretanfiyatlari.com ‘u ziyaret ediniz.Yer mekan fotoğraflarını gönderin size çizim çalışmalarla bilgi ve fiyat verelim.Hayallerinizi gerçekleştirmek için POLURE ile estetik güzel yapılar mutlu insanlar ..