Poliüretan süslemeler dekoratif süsleme ürünleri

Yeni ürünümüz P-2896 dekoratif süsleme elemanını sizlere sunuyoruz. Yeni ürünümüz pencere ve kapı üstlerinde, dış cephede balkon önününde saçaklarda vs bir çok alada kullanıma uygundur. Resimlerdeki rnek fikirlerdede belirttiğimiz gibi 2 adet P-2896 poliüretan ürünümüzü birleştiridiğinizde 180 cm uzunlukta büyük bir motif oluşuyor. Birbirine yapışık kullanabilmenin yanı sıra motifin sivri kısmı aşağı sarkacak şekilde üzüm salkımı misali kullanılabilir. Kullanım alanı iç cephe dış cephe ahşap dekorasyonda avangrade çalışmalarınızda kullanıma uygundur. Her boy ve ebatta motifli veya modern formu sizlere poliüretan olarak imal ediyoruz, Projeleriniz ve fikirlerinizi paylaşmak için bizimle iletşime geçebilirsiniz. iyi çalışmalar.

Dış ve iç dekorasyonda bir çok alanda kullanabileceğiniz çok şık bir dekoratif poliüretan süsleme ürünü. Pebce ve kapı süslemelerinde balkon sacakları ve alınlarında vs kullanabilirsiniz.

Dış ve iç dekorasyonda bir çok alanda kullanabileceğiniz çok şık bir dekoratif poliüretan süsleme ürünü. Pencere ve kapı süslemelerinde balkon sacakları ve alınlarında vs kullanabilecğiniz bir motif

3 cevaplar
 1. admin
  admin says:

  Merhaba Nermin Hanım. Poliüretan Dekoratif süsleme ürünleri ve diğer bütün poliüretan ürünler ayna üzerine yapıştırılabilir. Poliüretan ürünler Poliüretan mastik yani pu-mastık olarak bir çok yapımarkette bulabilirsiniz, veya direk bizden sipariş verebilirsiniz.

  Cevapla
 2. gülizar güleşçi
  gülizar güleşçi says:

  Merhaba özellikle mobilya süsleme be aksesuarlarınızdan almak istiyorum kayolog ile birlikte fiyat listenizi bekliyorum teşekkür ler.

  Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.