Sizde rustik dekorasyon hayranıysanız galerimizdeki rustik dekorasyon örneklerini beğeneceğinizi umuyoruz. Üstelik çok zor görünmesine rağmen görsellerdeki gibi tasarımları uygulamak artık çok kolay. 30×35 cm ve 3 metre uzunluktaki bir ahşap poliüretan kiriş yaklaşık 10 kg ağırlığındadır. Ürünlerimizn dokusu ahşaptan ayırt edilemeyecek kadar  orjinal bir görünüme sahip.

Tasarımlarda kullanılan poliüretan kiriş modellerine ilgili ürün kategorimizden ulaşabilirsiniz. 10 farklırenk seçneğimiz mevcut fakat favorirenklerimiz ceviz ve açık ceviz renkleridir.

İsteğe özel renk çalışmaları  yapmanın yanı sıra özel ölçülerde yeni modeller yapabiliriz detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan  bize ulaşınız.

Poliüretan kiriş modelleri u profili  şeklinde üst kısmı açıktır tavandaki kereste ve  demirleri başarılı bir şekilde dekoratif bir görünüm elde ederek gizlemek çok kolay. Ürünümüz bakım gerektirmez dış mekanlarda kullanıma uygundur su ve nem gibi olumsuz  hava koşullarından etkilenmez.

Poliüretan köpük ahşap taklidi kiriş fiyatları hakkında bize ulaşın. ahşap taklidi poliüretan ürünler ilgili galerimizdeki tavan poliüretan kiriş modeller ile sizde farklı tasarımlar oluşturabiliriniz.
Ahşap görünümlü strafor kiriş fiyatları ile poliüretan dekoratif ahşap kiriş fiyatları arasındaki fiyat farkı normaldir. strafor ahşap kütük daha yumuşak ve doku olarakta iyi bir imitasyon değildir.
Bizi sosyal ağlardan takip ederek daka çok kiriş süslemeleri tasarımlarından haberdar olun @polyesdekor