Klasik salon modelleri

Klasik salon dekorasyonu deyince gözler bir köşede şömine arar bizde yan yana iki tekli koltuğun konulduğu bölümü bir poliüretan dekoratif şömine ile süsledik.

Klasik mobilyalar ile döşenmiş salonumuzun tavan dekorasyonunda ortadan dışa doğru genişleyen 3 basamak halinde alçalan tavana dikdörtgen şekilde derinlik kazandırıldı.Şöminenin hemen üst bölümünde kalan duvara poliüretan çıta ve çıta köşeleri ile dekoratif bir çerçeve yerleştirdik. Yine pencere kenarlarına poliüretan duvar çıtası çerçevesi ve çerçevelerin içerisine poliüretan aksesuarlar ile uyumlu bir kombin düzenledik. Salonun pencere olmayan duvarına çok sayıda ayna kullanıldı,her iki aynanın ortasında kalan duvar altı adet çerçeve uygulaması yaptık. Bu çerçevelerin ikisi eşit büyüklükte geniş ve kısa içi boş çerçeveyi zemine paralel olarak iki sıra halinde uyguladık. Yanlara ikişer adet dekoratif çıta ve çıta köşeleri ile uyguladığımız çerçevelerin içini poliüretan aksesuar ile dekore ettik. Televizyonun monte edildiği duvarda da yine sade çıtalarla iç içe geçmiş çerçeve uygulaması yaptık. Duvardan tavana geçişte duvardaki süsleme ögeleri ile uyumlu motifte poliüretan kartonpiyer uygulaması yaptık. Ortada büyük avize ve etrafında spotlarla aydınlatılan salonun asma tavanında basamaklar ile kot geçişi yapılarak yükselen ve basamakların keskinliği poliüretan kat silmeleri ile dekoratif görünüm kazandırılan tasarım ile salon tavanına estetik bir derinlik kazandırdık.Klasik salon modelleri dekorasyonların da klasik duvar çıtası ve diğer dekoratif poliüretan ürünlerimiz ve tasarımlarımız ile hizmetindeyiz. Bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

  • Polure marka poliüretan dekorasyon olarak iç ve dış cephe,yeni  ve restore (tadilat) edilecek her türlü yapı dekorasyonlarında rustik [ahşap görünüm] ve poliüretan süslemelik dekor ürünleriyle tecrübe ve birikimlerimizle size en iyi proje ve önerileri sunuyoruz.Dilerseniz Gebze’deki galerimizi ziyaret edin dilerseniz İLETİŞİM için e-mail Galerilerdeki resim ve iletişim sayfasından Telefon Whatsapp ve polure.com sağ Sohbet Butonundan bize ulaşın.Ürün fiyatlarımız hakkında bilgi edinmek için www.poliuretanfiyatlari.com ‘u ziyaret ediniz.Yer mekan fotoğraflarını gönderin size çizim çalışmalarla bilgi ve fiyat verelim.Hayallerinizi gerçekleştirmek için POLURE ile estetik güzel yapılar mutlu insanlar ..