Klasik salon dekorasyonu fikirleri

[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-jze864p0′ custom_class=” admin_preview_bg=”]

Poliüretan dekorasyon ürünleri ile Klasik salon dekorasyonu fikirleri

Yeni bir iç dekorasyon çalışmamızda sizlerin karşısındayız. Klasik salon dekorasyonu fikirleri, bu çalışmamızda sarayın bir odasından kareleri sizlerle paylaşıyoruz. Tamamen klasik olarak çalıştığımız salon tasarımı poliüretan kartonpiyer poliüretan plastik sütunlar poliüretan korint başlık poliüretan duvar çıtası modellerine ağırlıkla yer verdik. Dekoratif poliüretan ürünleri komple varak uygulama yerine eskitme patina üzerine altın sarı boya ile uygulama yaptık.

mekanlarınızın iç tasarımları için sizlere 3D görselleştirme hizmeti vermekteyiz.  Mimarlık ofisimizden teknik destek talep edebilirsiniz.

Klasik salon tasarımları, dekorasyon fikirleri

Mimarlık ofisimiz sizleri dinleyerek sizleri en iyi sonuca ulaştıracaktır.  Birinci önceliğimiz müşteri memnuniyeti olduğu için tasarımlarında beğenmediğiniz kısımlarda revize yapmaktayız.

sitemizdeki uygulamalar  linkine tıklayarak daha fazla uygulama görsellerine erişebilirsiniz.

sosyal ağlarda  @polyesdekor Adı ile bizi takip ediniz.

Klasik ev dekorasyonu fikirleri ve daha fazlası için bizi takip etmeye devam edin.
[/av_textblock]

[av_gallery ids=’6192,6191,6190,6189,6188,6187,10767,10766,10763,10774′ style=’thumbnails’ preview_size=’portfolio’ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb’ thumb_size=’portfolio’ columns=’4′ imagelink=’lightbox’ lazyload=’avia_lazyload’ av_uid=’av-jze8d38b’ custom_class=” admin_preview_bg=”]