Fırın dekorasyon tasarımı Pastane dış cephe dekorasyon fikirleri

[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-jp0voqr9′ admin_preview_bg=”]
Yeni fırın pastane dekorları dış cephe tasarım çalışmalarımızı sizlerin beğenisine sunmaya devam ediyoruz. Bu çalışmamızda fırın ve pastane unlu mamülleri için kullanabileceğiniz ve tamamı polure süsleme ürünleri ile tasarlanmış harika bir tasarımı sizlere tanıtacağız.

Projenin 3d tasarımı mevcut poliüretan söve ürünlerimiz ile yapmaya özen gösterdik. Fırın pastane Dış cephe çalışmamızda Modern klasik çizgide kalmaya özen gösterdik. Müşterimizin talebi bu yönde olduğu için ağı klasik ürünler kullanmadık, tasarımda sizlerin görüşleri bizim için çok önemli, tasarım yapmadan önce sizin görüşlerinizi alıp bu yönde tasarıma devam ediyoruz.

Uygulamalar linkiden diğer yaptığımız poliüretan fırın pastane dekorasyon çalışmalarımıza mutlaka göz atınız. Poliüretan ürünler dış ve iç mekanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerdir, yeniden boyanabilme özelliğine sahip. Sudan ve nemden etkilenmez hafif ve sağlamdır.

Poliüretan ürünlerimizn teknik çizimleri e-katalog ve fiyat listesine sitemizde bulunan download menüsü altından ulaşabilirsiniz.

Yeni dekorasyon fikirleri için bizi sosyal ağlardan @polyesdekor olarak takip edebilirsiniz.
[/av_textblock]

[av_gallery ids=’6168,6169,6170,6171,6172,6173,6174′ style=’thumbnails’ preview_size=’portfolio’ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb’ thumb_size=’portfolio’ columns=’4′ imagelink=’lightbox’ lazyload=’animations_off’ av_uid=’av-jp0ziayn’ admin_preview_bg=”]