Evlerinizi Poliüretan Kapı Tacı Modelleri ile Güzelleştirin

Günlük yaşantımızın yoğun stresinden kurtulmak bir an önce evimize gidip dinlenmeyi istiyoruz, ama evimize acaba yeterince değer veriyormuyuz. Evinizdeki kapıları poliüretan ürünlerle taçlandırarak çok şık bir görünüm elde etmek artık çok kolay, Çünkü artık poliüretan kapı tacı modelleri var. Farklı boy ve ebatlarda bir çok taç modelimize poliüretan kapı taçları ürün kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Sizler için örnek bir kapı üzerinde bir çok renk çalışmasıyla örnek tasarımlar oluşturduk çok yokun çiftli kapı ve pencere tasarımlarınıda çok yakında paylaşıma sunacağız.

Örnek uygulamalarda siyah lake, ahşap görünümlü, altın varak gümüş varak, ve metalik boyaların yanı sıra yarı mat sentetik boyalarda kullanılmıştır.

Örnek uygulamadaki taç modelimiz P-2836 poliüretan taç modeli kullanılmıştır siz diğer taç çeşitlerini kullanabilirsiniz.

poliüretan kapı tacı (1) poliüretan kapı tacı (3) poliüretan kapı tacı (4) poliüretan kapı tacı (5) poliüretan kapı tacı (6) poliüretan kapı tacı (7) poliüretan kapı tacı (8) poliüretan kapı taçları