poliüretan duvar çıtası modelleri

Dekoratif Duvar Çıtası, Poliüretan Duvar çıtalama

Son zamanlarda duvar çıtası poliüretan ürünler dekorasyon çalışmalarınızda sıkça karşılaştığınız iç ve dış mekanlarda oldukçasık kullanılan, uygulama kolaylığı ve estetik görünümüyle projelerin vazgeçilmez  bir parçası haline geldi.

Polure firması olarak geniş  ürün yelpazemizde poliüretan çıta modellerine oldukça geniş bir yer ayırdık. Desenli çıta ve köşe motifleri, tamamlayıcı aksesuar ürün çeşitlerimiz ağır klasik çalışmalarda oldukça popüler. Fakat duvar çıtalama  uygulaması hakkında oldukça  sık olarak  bizden talep ettiğiniz tasarım çeşitlerini, sizler  için duvar çıtası bizi resim galerisi oluşturmaya yöneltti.

Poliüretan Duvar çıtaları ile yapılan farklı renkler kullanılarak yapılmış bir  çok duvar çıtalama tekniğini sizlere galeri  olarak sunuyoruz.
Dekorasyonunuzda duvar çıta modellerini uygularken sadelikten yanaysanız düz duvar çıtalarını kullanmanızı öneririz. Desenli ve köşe motifli duvar çıtaları daha çok klasik tarz dekorasyon uygulanan mekanlar için kullanılabilen dekoratif ürünlerdir. Duvar çıtalarını kullanırken uygulama için hangi duvarın uygun olacağına ve odaya dar bir görüntü vermemesine dikkat etmek gerekir. Duvar çıtalarını sade bir şekilde kullanabileceğiniz gibi içlerine tablolar yada duvar süsler koyarak da kullanabiliriz. Duvar çıta modellerine uygulanan şık ışıklandırmalarla odanızı evinizin en şık odası haline getirebilirsiniz.

Dekoratif  Duvar Çıtası

Dekorasyon çalışmalarınızda duvar çıta modellerini uygularken sadelikten yanaysanız düz duvar çıtalarını kullanmanızı öneririz. Desenli ve köşe motifli duvar çıtaları daha çok klasik tarz dekorasyon uygulanan mekanlar için kullanılabilen dekoratif ürünlerdir. Duvar çıtalarını kullanırken uygulama için hangi duvarın uygun olacağına ve odaya dar bir görüntü vermemesine dikkat etmek gerekir. Duvar çıtalarını sade bir şekilde kullanabileceğiniz gibi içlerine tablolar yada duvar süsler koyarak da kullanabiliriz. Duvar çıta modellerine uygulanan şık ışıklandırmalarla odanızı evinizin en şık odası haline getirebilirsiniz.

Çıtalardan çerçeveler oluşturmak istiyorsanız, büyüklüklerini de kendiniz ayarlayabilirsiniz. Çıtalar zaten köşeli olduğu için köşe kısımları sorun çıkarmayacaktır. Siz farklı büyüklüklerde çerçeveler yapmak ve köşe kısımlarını kendiniz oluşturmak istiyorsanız, gönye ile 90 derece şeklinde kesebilirsiniz. Maket bıçağıyla kesip yapıştırabilirsiniz.

Duvara yapılan çıtalar son günlerde çok popüler oldu. Hangi bölüme uygulanırsa uygulansın çok estetik oluyor. Sadece eve değil, iş yerlerine de rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Biraz zaman ve emek verirseniz, çıta uygulaması yaptık diyebilirsiniz. İlla bir ustadan yardım almanız gerekmiyor.

Poliüretan duvar çıtası nedir

Piyasaya giren yeni bir malzeme , temel olarak hafif ve çok yoğun bir köpük olan poliüretan olarak adlandırılıyor . Bu materyal, geleneksel materyallerin her bir konusunu ele almak için geldi. Çok yönlüdür ve bu yüzden Lux Trim’deki tasarımcıların tercih ettiği malzemedir. Yüksek yoğunluklu poliüretan en hafif seçenektir, ayrıca bükülmeye ve eğilmeye karşı dayanıklılığında ahşap ve MDF’den daha dayanıklıdır. Daha uygun maliyettedir. Aynı zamanda özelleştirilebilir olma avantajına sahiptir. Sınırsız sayıda özel boyama ve dokuma seçeneği olan binlerce tasarım için poliüretan kullanmayı tercih ediyoruz. Bu şaşırtıcı malzeme yavaş yavaş dünyadaki birçok dekoratör için tercih edilen bir seçenek haline geliyor.

Dekoratif Poliüretan Duvar Çıtası özellikleri

•Ürünlerimiz suya ve neme dayanıklı poliüretan malzemeden imal edilmektedir.

• Türkiye’nin her bölgesine ve şehrine kargo uygulamamız vardır.

•PVC ve bakteri barındırmaz, kanserojen değildir.

• Su ve nemden etkilenmez, kabarmaz, çatlamaz, şişmez

• Her türlü alçı,alçıpan ve sıvalı yüzeylere havalı çivi yardımı ile kolayca montajı yapılabilir.

• Kullanım açısından çok yönlüdür, her türlü yüzeye uygulanabilir

• Polimer yapısından dolayı uzun ömürlüdür, bakım gerektirmez

• Tüm yaşam alanlarınızda rahatlıkla kullanılabilir kullanılan mekanların havasını,değerini ve ihtişamını bir anda değiştirebilirsiniz

• Lütfen sipariş öncesi iletişime geçiniz.

• Türkiye’nin her tarafına online alışverişlerinizde anlaşmalı kargo uygulamamız vardır.(kargo ücreti kişiye aittir)

Poliüretan Duvar Çıtası fiyatları

Galerimizdeki tasarımlar Umarız tasarımlarınız için faydalı olur. Özel ölçü ve desenlerde çıta modelleri imalatı yapmaktayız  duvar çıtası fiyatları hakkında ve poliüretan duvar çıtası fiyatları daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz

Poliüretan duvar çıtası modelleri genellikle duvarların alt kısımlarına ya da tavanlara yatay biçimde uygulanır. Bununla birlikte, duvarlar ve kapılar için bazen bir poliüretan kaplama gerekli olabilir. Yatay yerine dikey bir yüzeyde çalışma, işlem basamaklarını değiştirmez. Asıl fark, damlaların oluşmasını önlemek ve daha etkili bir sağlamlık için dikkatli ve temiz çalışmaktır.