Yatak Odası Duvar Tasarımı

Yatak odası dekorasyonu uygulamasında Karyola başlık bölümünün arkasındaki duvar karyola başlığındaki ve komidinlerdeki süslemeler ile uyumlu olarak dekore edildi.

Bu uygulamada Poliüretan duvar çıtaları, çıta köşesi, ve poliüretan aksesuar kullanılarak farklı ebatlarda çerçeve uygulaması yapıldı. Duvarın her iki komidin arkasında kalan bölüme komidin boyutu ile uyumlu çerçeve konuldu. Yatak başlığının üst arka kısmına duvarın üst ve orta kısmının tamamını dekore eden iki farklı boyutta üçer adet çerçeve uygulaması yapıldı. İçteki poliüretan çıta, çıta köşesi ve poliüretan aksesuar ile uygulanan dekoratif çerçeve yatak başlığı ve komidindeki boyanın aynı tonu ile boyandı. Bu üç çerçeveyi kuşatan ve daha büyük olan poliüretan duvar çerçevesi daha açık renkte boyandı. Yatak odası duvarı klasik tarzdaki mobilyalar ile uyumlu olarak poliüretan duvar çıtası modelleri ile dekore edildi.Polure ekibi olarak zevkinize ve seçtiğiniz-seçeceğiniz mobilyalar ile uyumlu iç dekorasyon tasarım ve uygulamalarımızla hizmetinizdeyiz. 

  • Polure marka poliüretan dekorasyon olarak iç ve dış cephe,yeni  ve restore (tadilat) edilecek her türlü yapı dekorasyonlarında rustik [ahşap görünüm] ve poliüretan süslemelik dekor ürünleriyle tecrübe ve birikimlerimizle size en iyi proje ve önerileri sunuyoruz.Dilerseniz Gebze’deki galerimizi ziyaret edin dilerseniz İLETİŞİM için e-mail Galerilerdeki resim ve iletişim sayfasından Telefon Whatsapp ve polure.com sağ Sohbet Butonundan bize ulaşın.Ürün fiyatlarımız hakkında bilgi edinmek için www.poliuretanfiyatlari.com ‘u ziyaret ediniz.Yer mekan fotoğraflarını gönderin size çizim çalışmalarla bilgi ve fiyat verelim.Hayallerinizi gerçekleştirmek için POLURE ile estetik güzel yapılar mutlu insanlar ..