Düğün Salonu Dekorasyonu Almanya

[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-jo1hdlmt’ admin_preview_bg=”]
Merhaba   sizlere farklı Düğün Salonu modelleri  tasarımları tanıtmaya devam ediyoruz.

tamamen Özgün ve kendi ürünlerimiz ile yapmış olduğumuz bu düğün salonu dekorasyonu yer olarak Almanya’da  uygulanan bir projedir.

müşterilerimiz Mimarlık ofisimizi ziyaret ederek mimarlarımız ile görüş alışverişi yaparak isteklerini belirtmişlerdir.  Müşteri isteği doğrultusunda,zevklerine uygun olarak modern klasik bir Düğün Salonu tasarımı yaptık.

Ürünlerin  tamamı Polure  poliüretan süsleme ürünleri tarafından tasarlandığı için ürün temin etmek için sadece sipariş vermeniz yeterlidir .

Bizim de çalışmanız daki en büyük  avantaj ürünlerin imalatını kendi bünyemizde yapmakta olduğumuz için fiyatlarımız oldukça uygun  ve kalitelidir.

Düğün Salonu tavan çalışmalarında poliüretan çita modelleri ile geometrik hareketler yaptık,  poliüretan çıtalar esnek olduğu için nesneye bilecek çaplarda hareketler yapmaya özen gösterdik.

Sizde projelerinizde bizim ile çalışmak isterseniz iletişim sayfamızdan mimarlık ofisimiz ile irtibata geçebilirsiniz.  Dilerseniz tasarım yapmadan direkt ürün siparişi de verebiliyorsunuz.

daha önceden yaptığımız diğer düğün salonu tasarımları Düğün Salonu dış cephe modelleri düğün salonu sahne dekorları duvar dekorasyonu çalışmalarımıza bakabilirsiniz veya bizi arayarak düğün salonları tasarımları görselleri talep edebilirsiniz.
[/av_textblock]

[av_gallery ids=’6143,6144,6145,6146,6147′ style=’thumbnails’ preview_size=’portfolio’ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb’ thumb_size=’portfolio’ columns=’4′ imagelink=’lightbox’ lazyload=’deactivate_avia_lazyload’ av_uid=’av-jo1hizno’ admin_preview_bg=”]

Düğün Salonu Dekorasyonu tasarımı  2. Revize

İlk tasarımda düğün salonu tavan yüksekliği biraz daha fazla olmuştu, 2. salon tasarımız 1. tasarıma  göre daha alçak bir tavan oldu. ilk tasarım beğenildiği için 2. tasarımda 1. tasarım referans alınarak uyarlama yaptık.