Altın varak Gümüş Varak Sedef Bronz Patine Eskitme

[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-jq9k8toi’ admin_preview_bg=”]
İlklerin adresi olan polure öncülüğünde size yeni seçenekeler sunmaya devam ediyoruz. Tamamı kendi bünyemizde yapmış olduğumuz özel boya çalışmalarını sizlere sunuyoruz.

Poliüretan süsleme ürünlerini artık Altın varak, Gümüş Varak, Sedef, Bronz Patine ve Eskitme gibi boya seçenekleri ile sizlere sunuyoruz.  Sürekli olarak farklı seçenekte boya çalışmalarını bu başlık altında sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Aşağıdaki resim galerimizdeki boyama tekniklerinden her hangi bir stili beğenip sipariş verdiğiniz ürünleri aynı boya tekniği ile boyanmış olarak sipariş verebilirsiniz. Boyama fiyatları hakkında daha ayrıntılı bilgi için bizmle ieltişime geçiniz.
[/av_textblock]

[av_gallery ids=’6278,6279,6280,6281′ style=’thumbnails’ preview_size=’portfolio’ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb’ thumb_size=’portfolio’ columns=’5′ imagelink=’lightbox’ lazyload=’animations_off’ av_uid=’av-jq9l0hfh’ admin_preview_bg=”]