Poliüretan prekast Dış cephe

Zemin ve birinci katı dükkan, son dört katı yaşam alanı olarak inşa edilmiş Pendik, İstanbul’daki yapının dış cephesi, poliüretan dış cephe süsleme modelleri kullanılarak dekore edilmiştir.

Dükkan katlarında poliüretan plaster kemer, poliüretan pilaster sütun, sütun başlığı uygulaması yapılmıştır. Kat geçişlerinde ve balkon saçaklarında poliüretan poliüretan kartonpiyer uygulaması yapılmıştır.Yapının yaşam alanı olarak tasarlanan katlarında ön cephede fransız balkon tarzı pencereler inşa edilmiş. Pencere kenarlarında poliüretan pilaster sütun ve sütun başlığı uygulaması yapılmıştır. Orta kısımdaki pencerelerin ortasında kalan geniş alana poliüretan seperatör panel uygulaması yapılmıştır. Seperatör poliüretan uygulanan bölge poliüretan çıta ile çerçevelenmiş panelin başlangıç ve bitiş kenarları poliüretan taç ve aksesuarlar ile süslenmiştir.En üst kattaki pencerelerin üst kenarı kemer tarzında kapatılmış ve poliüretan pilaster kemer ile dekore edilmiştir.Balkon korkuluklarının bittiği alt pencerenin başladığı geçiş yerinde yine poliüretan kat silmesi ve poliüretan aksesuar uygulaması yapılmıştır.Binanın çatı saçaklarının süslemesinde ağlayan göz motifli kartonpiyer uygulaması yapılmıştır.

  • Polure marka poliüretan dekorasyon olarak iç ve dış cephe,yeni  ve restore (tadilat) edilecek her türlü yapı dekorasyonlarında rustik [ahşap görünüm] ve poliüretan süslemelik dekor ürünleriyle tecrübe ve birikimlerimizle size en iyi proje ve önerileri sunuyoruz.Dilerseniz Gebze’deki galerimizi ziyaret edin dilerseniz İLETİŞİM için e-mail Galerilerdeki resim ve iletişim sayfasından Telefon Whatsapp ve polure.com sağ Sohbet Butonundan bize ulaşın.Ürün fiyatlarımız hakkında bilgi edinmek için www.poliuretanfiyatlari.com ‘u ziyaret ediniz.Yer mekan fotoğraflarını gönderin size çizim çalışmalarla bilgi ve fiyat verelim.Hayallerinizi gerçekleştirmek için POLURE ile estetik güzel yapılar mutlu insanlar ..

Tasarım

Poliüretan prekast Dış cephe modelleri Pendik / İstanbul

Uygulama

Poliüretan söve Dış cephe modelleri Pendik / İstanbul