rustik tasarım

Antalya dan bir müşterimizin uygulamış olduğu rustik dekorasyon çalışması sonucu oldukça zevkli bir tasarım ortaya çıkmış. Müşterimiz çalışmasında yeşil ahşap ve kayın rengi poliüretan ahşap mertek modellerini tercih etmiştir. Ahşap taklidi poliüretan ürünler sayfamızdan ürün ve renk kataloğuna ulaşabilirsiniz. iyi çalışmalar dileriz.

Polure marka poliüretan dekorasyon olarak,yeni  ve restore (tadilat) edilecek her türlü bina (villa ,düğün salonu,iş yeri,mağaza,kafeterya,rezidans,site) v.b yapıların iç ve dış cephe dekorasyonlarında rustik [ahşap görünümlü] ve poliüretan süsleme dekor ürünleriyle tecrübe ve birikimlerimizle size en iyi proje ve önerileri sunuyoruz.Dilerseniz Gebze’deki galerimizi ziyaret edin dilerseniz İLETİŞİM için e-mail Galerilerdeki resim ve iletişim sayfasından Telefon Whatsapp ve polure.com sağ Sohbet Butonundan bize ulaşın.Ürün fiyatlarımız hakkında bilgi edinmek için www.poliuretanfiyatlari.com ‘u ziyaret ediniz.Yer mekan fotoğraflarını gönderin size çizim çalışmalarla bilgi ve fiyat verelim.Hayallerinizi gerçekleştirmek için POLURE ile estetik güzel yapılar mutlu insanlar ..
Poliüretan kiriş Ahşap mertek taklidi rustik tavan kirişleri kayın ahşap meşe koyu meşe kiraz antik mertek kiriş ahşap kütük modelleri