Klasik salon tasarımı
Klasik mobilyalar ile döşenmiş salonumuzun tavan dekorasyonunda ortadan dışa doğru genişleyen 3 basamak halinde alçalan tavana diktörtgen şekilde derinlik kazandırıldı.
Klasik salon dekorasyonu deyince gözler bir köşede şömeni arar bizde yan yana iki tekli koltuğun konulduğu bölümü bir poliüretan dekoratif şömine ile süsledik. Şöminenin hemen üst bölümünde kalan duvara poliüretan çıta ve çıta köşeleri ile dekoratif bir çerçeve yerleştirdik. Yine pencere kenarlarına poliüretan duvar çıtası çerçevesi ve çerçevelerin içerisine poliüretan aksesuarlar ile uyumlu bir kombin düzenledik. Salonun pencere olmayan duvarına çok sayıda ayna kullanıldı,her iki aynanın ortasında kalan duvar altı adet çerçeve uygulaması yaptık. Bu çerçevelerin ikisi eşit büyüklükte geniş ve kısa içi boş çerçeveyi zemine paralel olarak iki sıra halinde uyguladık. Yanlara ikişer adet dekoratif çıta ve çıta köşeleri ile uyguladığımız çerçevelerin içini poliüretan aksesuar ile dekore ettik. Televizyonun monte edildiği duvardada yine sade çıtalarla iç içe geçmiş çerçeve uygulaması yaptık. Duvardan tavana geçişte duvar daki süsleme öğeleri ile uyumlu motifte poliüretan kartonpiyer uygulaması yaptık. Ortada büyük avize ve etrafında spotlarla aydınlatılan salonun asnma tavanında basamaklar ile kot geçişi yapılarak yükselen ve basamakların keskinliği poliüretan kat silmeleri ile dekoratif görünüm kazandırılan tasarım ile salon tavanına estetik bir derinlik kazandırdık.
Klasik salon modelleri dekorasyonlarınızda klasik duvar çıtası ve diğer dekoratif poliüretan ürünlerimiz ve tasarımlarımız ile hizmetindeyiz. Bilgi için bizimle iletişime geçiniz.