Düğün salonu tasarımları

Düğün salonu restorasyon çalışmamız, tamamı poliüretan süsleme ürünleri ile yapılmış olan düğün salonu dekorları akrilik altın sarı boya ile boyanmıştır.

Uygulama yapılmadan önce 3d düğün salonu tasarımı yapılarak bütçeye uygun bir şekilde tasarlanmıştır.Poliüretan süsleme ürünleri uygulaması oldukça kolaydır, bu uygulama kaliteli bir alçıpan kartonpiyer uygulamacısının ilk deneyimidir. Poliüretan kartonpiyer ve diğer poliüretan süsleme ürünlerinin montajı alçı ve stropiyer uygulamalarından çok farklı değildir sadece yapıştırıcı ve dolgu malzemeleri farklıdır.Bir sonraki çalışmamızda görüşmek üzere, merak ettiğiniz konuları yazı altında yorum olarak veya bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. iyi çalışmalar dileriz.

Polure marka poliüretan dekorasyon olarak,yeni  ve restore (tadilat) edilecek her türlü bina (villa ,düğün salonu,iş yeri,mağaza,kafeterya,rezidans,site) v.b yapıların iç ve dış cephe dekorasyonlarında rustik [ahşap görünümlü] ve poliüretan süsleme dekor ürünleriyle tecrübe ve birikimlerimizle size en iyi proje ve önerileri sunuyoruz.Dilerseniz Gebze’deki galerimizi ziyaret edin dilerseniz İLETİŞİM için e-mail Galerilerdeki resim ve iletişim sayfasından Telefon Whatsapp ve polure.com sağ Sohbet Butonundan bize ulaşın.Ürün fiyatlarımız hakkında bilgi edinmek için www.poliuretanfiyatlari.com ‘u ziyaret ediniz.Yer mekan fotoğraflarını gönderin size çizim çalışmalarla bilgi ve fiyat verelim.Hayallerinizi gerçekleştirmek için POLURE ile estetik güzel yapılar mutlu insanlar ..