Düğün salonu dekorasyon modelleri

  • Bu projede düğün salonu tasarımlarımızdan birinin uygulamasını planlıyoruz
  • Düğün salonu giriş kısmına dört adet adet korint poliüretan sütun başlığı, poliüretan sütun ve sütunların üzerine sundurma yerleştirildi. Sundurmanın alınlık kenarları poliüretan kartonpiyerler ile çevrelendi. Dış cephe çatı saçaklarında poliüretan kat silmesi ve poliüretan söve uygulaması yapıldı. Sundurmayı destekleyen poliüretan sütunların alt gövde bölümü poliüretan aksesuar ile süslendi. Tavan bölümü kartonpiyer ve çıta köşeleri ile dekore edildi.
  • Düğün salonu iç dekorasyonunda kolonların yüzeyine dekoratif poliüretan aksesuar uygulaması düşünüldü.
  • Salon tavanında poliüretan çıtalar ve bütünleyici poliüretan çıta köşeleri tasarlandı. Salonu aydınlatan avizeler poliüretan kubbelerin içine yerleştirilmesi planlandı.  Poliüretan kubbelerin etrafı poliüretan aksesuarlar ile dekore edildi. Yine tavandaki kot farklarında poliüretan kat silmeleri ve poliüretan söveler uygulandı. Kirişlerin duvarla bütünleştiği bölümlerde poliüretan kartonpiyer kullanıldı. Kirişlerin zemine bakan yüzeyinde dekoratif poliüretan ürünler kullanıldı.
  • Tavan ve duvar geçiş bölümlerinde poliüretan kartonpiyer ve poliüretan söveler kullanıldı.
  • düğün salonu duvarlarının dekorasyonunda poliüretan pilaster sütun, poliüretan pilasterler sütun başlıkları, çıtalar, çıta köşeleri, poliüretan pilaster kemer tacı kullanıldı.
  • Sahnenin her iki yanında poliüretan sütün başlığı ve poliüretan sütun uygulaması yapıldı. Düğün salonu sahne tasarımı korkuluğuna poliüretan bordür ile dekoratif bir görünüm kazandırıldı.
  • Polure marka poliüretan dekorasyon olarak iç ve dış cephe,yeni  ve restore (tadilat) edilecek her türlü yapı dekorasyonlarında rustik [ahşap görünüm] ve poliüretan süslemelik dekor ürünleriyle tecrübe ve birikimlerimizle size en iyi proje ve önerileri sunuyoruz.Dilerseniz Gebze’deki galerimizi ziyaret edin dilerseniz ileşim için e-mail galerilerdeki resim ve iletişim sayfasından telefon whatsapp ve polure.com sağ sohbet butonundan bize ulaşın.Ürün fiyatlarımız hakkında bilgi edinmek için www.poliuretanfiyatlari.com ‘u ziyaret ediniz.Yer mekan fotoğraflarını gönderin size çizim çalışmalarla bilgi ve fiyat verelim.Hayallerinizi gerçekleştirmek için Polure ile estetik güzel yapılar mutlu insanlar