Bina dış cepheleri

İç Mekan Karşı Hep İkinci Planda Kalan Ama Önemi Değişmeyen Bir Konu: Bina Dış Cephe Modelleri

Evlerin, işyerlerinin iç mekan tasarımına hayli önem verilir. Dönem dönem yeniliklere gidilerek tarzını güncellemeye ve canlılığını muhafaza etmeye çalışılır. İç mekanda gösterilen tüm özene rağmen bazen iç mekanın ana giysisi olan dış cephenin bakımı, yeniliği ve süsü göz ardı edilerek alelade bir dış cephe modeli seçilir ya da zamanla eskiyen dış cephenin tadilatı ve yenilenmesi ihmal edilir. Oysa bina dış cephe modelleri, bir ev için sahibine pozitif enerji, bir iş yeri için müşterilerine karşı olumlu bir imaj algısı oluşturma kaynağını teşkil eder.

Bina dış cephe modelleri de diğer her şeyde oldu gibi zamanla değişen trendlere sahiptir. Bir zamanların gözde ürünleri. Cam mozaik ve Amerikan siding idi. Son yıllarda en çok tercih edilen ve beğenilen dış cephe tasarım ürünleri kompozit, köpük söve ve doğal taştır. Trendler zamanla değişse bile doğru bir dış cephe seçimi sizi uzun yıllar yenileme masrafından kurtaracaktır.

Polure marka poliüretan dekorasyon olarak,yeni  ve restore (tadilat) edilecek her türlü bina (villa ,düğün salonu,iş yeri,mağaza,kafeterya,rezidans,site) v.b yapıların iç ve dış cephe dekorasyonlarında rustik [ahşap görünümlü] ve poliüretan süsleme dekor ürünleriyle tecrübe ve birikimlerimizle size en iyi proje ve önerileri sunuyoruz.Dilerseniz Gebze’deki galerimizi ziyaret edin dilerseniz İLETİŞİM için e-mail Galerilerdeki resim ve iletişim sayfasından Telefon Whatsapp ve polure.com sağ Sohbet Butonundan bize ulaşın.Ürün fiyatlarımız hakkında bilgi edinmek için www.poliuretanfiyatlari.com ‘u ziyaret ediniz.Yer mekan fotoğraflarını gönderin size çizim çalışmalarla bilgi ve fiyat verelim.Hayallerinizi gerçekleştirmek için POLURE ile estetik güzel yapılar mutlu insanlar ..